¨
baner.jpg

BÝVALÍ VELITELÉ


 

brigádní generál Ing. Milan KOVANDA

brigádní generál Ing. Karel ŘEHKA    * 1. 2. 1975

velitelem       1.5.2010 - 31.10.2014

brigádní generál Ing. Milan KOVANDA

generálmajor Ing. Milan KOVANDA    * 27. 3. 1970

velitelem       1.12.2006 - 30.4.2010

generálporučík Ing. Ondrej PÁLENÍK, MBA

generálporučík Ing. Ondrej PÁLENÍK, MBA    * 21. 2. 1965

velitelem       1.10.2002 - 30.11.2006

plukovník gšt. Ing. Josef TROJAN

plukovník gšt. Ing. Josef TROJAN    * 18. 3. 1959

velitelem       1.6.2000 - 30.9.2002

generálmajor Ing. Petr PAVEL, MA

armádní generál Ing. Petr PAVEL, MA    * 1. 11. 1961

velitelem       1.11.1997 - 31.3.1999

plukovník Ing. Jaroslav ARNOŠT

plukovník Ing. Jaroslav ARNOŠT    * 3. 10. 1948

velitelem       1.10.1995 - 30.10.1997

plukovník Ing. Luděk SKÁCEL

plukovník gšt. Ing. Luděk SKÁCEL    * 23. 4. 1952

velitelem       30.11.1991 - 30.9.1995

plukovník Ing. Jiří HUDSKÝ

plukovník Ing. Jiří HUDSKÝ    * 16. 5. 1946

velitelem       1.11.1984 - 31.8.1991

plukovník Ing. František STAVNÝ

plukovník Ing. František STAVNÝ    * 14. 9. 1946

velitelem       14.11.1980 - 31.10.1984

plukovník Ing. Jindřich STARÝ

plukovník Ing. Jindřich STARÝ    * 21. 5. 1937

velitelem       21.11.1974 - 13.11.1980

generálmajor Ing. Čestmír HRBEK

generálmajor Ing. Čestmír HRBEK    * 14. 1. 1936

velitelem       13.10.1972 - 22.7.1974

plukovník Ing. Miloslav JUŘÍČEK

plukovník Ing. Miloslav JUŘÍČEK    * 29. 7. 1930

velitelem       20. 11. 1970 - 30.9.1972

plukovník František MANSFELD

plukovník František MANSFELD    * 23. 11. 1925 – † 24. 9. 2010

velitelem       1.11.1954 - 11.12.1970

Připomínky a náměty: webmaster@601skss.cz