¨
baner.jpg

 POZVÁNKA NA CESTOVATELSKÝ VEČER S VELITELI 601.SKSS
A ZVLÁŠTNÍM HOSTEM DANIELEM LANDOU

   Rádi bychom vás pozvali na středeční termín (6. 5. 2015) tradičního programu Národního muzea nazvaný Cestovatelské středy, v rámci kterého vystoupí bývalí velitelé 601. skupiny speciálních sil z Prostějova generálporučík Ondrej Páleník, generálmajor Milan Kovanda a plukovník Karel Řehka. Hlavním tématem večera bude působení jednotky v rámci protiteroristické operace Enduring Freedom a ISAF na území Afghánistánu. Budou se promítat dosud nezveřejněné fotografie, videa z výcviku i ukázky z bojových misí jednotky.

    V průběhu večera vystoupí také speciální host, zpěvák a skladatel Daniel Landa, autor hymny 601. skupiny speciálních sil. Promluví o svém vztahu k jednotce i o kejklích kouzelníka Žita, který jezdí rallye, vyzývá profi thai boxery k soubojům v ringu, zaplaval si freedive s tygřími žraloky a plánuje podplavat egyptskou Blue Hole.

   Moderované večery v atraktivním prostředí Národního muzea mají příjemnou atmosféru, chvíle zde bývají výjimečné. Jedná se o pořad, který má v Národním muzeu již šestiletou tradici a získal si velkou popularitu a návštěvnost. Navštěvuje ho průměrně mezi 250 až 600 posluchači. Osobnosti jsou vybroušené originály, publikum povedeně reaguje. Bonusem je netradiční pohoštění, africký stánek s exotikou a kávou z Ugandy, knihy, CD, DVD a mnoho dalšího. Můžete se těšit na příjemnou atmosféru v krásných prostorách a v netradiční společnosti.

   KDY A KDE

   Program začíná vždy v 19:00 v nové budově Národního muzea v horní části Václavského náměstí – východ z metra Muzeum vlevo (bývalé FS a Rádio Svobodná Evropa). Večer dělí přestávka (cca 20:15 – 20:30), ve které je prostor k občerstvení a případné degustaci zajímavého pokrmu či nápoje. Nový rozměr získává večer v následném rozhovoru na rozmanitá témata. Ve finále pořadu je prostor na dotazy a reakce publika. Rezervace vstupenek na pokladně muzea.

   Těšíme se na viděnou!

www.cestovatelskestredy.cz
www.cestovatelskestredy.cz/program/program-6-5-2015
www.daniel-landa.cz/text-pisne/hymna-601-skupiny-specialnich-sil/205
(30.04.2015)

Připomínky a náměty: webmaster@601skss.cz