¨
baner.jpg

 Memoriál spolubojovníků

   Na počest památky všech příslušníků 601.skss, kteří zahynuli při plnění služebních povinností, byl v pátek 26.5.2017 uspořádán Memoriál spolubojovníků. Součástí tohoto dne naplněného vzpomínkou a mnoha sportovními disciplínami, byl také již dvanáctý ročník Memoriálu Davida Bláhy.

   Celý den byl zahájen nástupem v kasárnách a položením kytice u pamětního místa 601.skss. Následně se příslušníci útvaru rozešli a rozjeli k zahájení jednotlivých sportovních disciplín.

   Nejen příslušníci speciálních sil, ale také Policie ČR, městské Policie Prostějov, příslušníci 102. průzkumného praporu, z 22. základny vrtulníkového letectva v Náměšti nad Oslavou a také družstvo veteránů 601.skss, se utkali v malé kopané, a důstojně tak pokračovali v tradici Memoriálu Davida Bláhy. Souběžně také probíhaly další sportovní disciplíny, od pěšího pochodu a běhu, přes jízdu na horském kole, až po nohejbal a beach volleyball. Každý si tak vybral ten „svůj“ sport. Všichni účastníci se nakonec sešli ke krátkému posezení a závěrečnému vyhodnocení.

   Memoriál se konal v krásném prostředí sportovního areálu ve Smržicích a všichna klání v duchu fair-play pomohla uctít a připomenout památku kamarádů.

   Děkujemě všem hostům za účast, a všem vítězům gratulujeme!

   Věříme, že si všichni zúčastnění odnesli příjemné zážitky a pomohli nám tak - důstojně připomenout naše kamarády.(26.05.2017)

Připomínky a náměty: webmaster@601skss.cz