¨
baner.jpg

 XIII. Reprezentační ples speciálních sil

   V pátek 23. března se konal Reprezentační ples speciálních sil, který hostilo tradičně Kulturní a společenské centrum Prostějov. Tato společenská událost je určena především příslušníkům 601. skupiny speciálních sil, jejich rodinám a všem podporovatelům a příznivcům.

   Již třináctý ročník hostili společně velitel jednotky plukovník David Franta a ředitel Ředitelství Speciálních sil brigádní generál Pavel Kolář. S nimi ples uvedli primátorka města Prostějov Alena Rašková a ředitel Vojenského zpravodajství brigádní generál Jan Beroun, který pronesl slavnostní přípitek. Z poslanecké sněmovny přijali pozvání a přišli se pobavit poslanec Pavel Jelínek, Milan Brázdil, dále poslanec a hejtman Olomouckého kraje Ladislav Okleštěk a náměstek ministryně obrany Jakub Landovský. Z armádních představitelů na ples zavítali zástupce náčelníka generálního štábu generálmajor Jiří Verner a rektor Univerzity obrany brigádní generál Bohuslav Přikryl. Mezi dalšími váženými hosty byli pozůstalí našich spolubojovníků, kteří zahynuli při plnění služebních úkolů, bývalí velitelé a kolegové ze zahraničních jednotek speciálních sil.

    Večer všem zpestřila hudební vystoupení Anny K, Kabát revival a Romantica Band. O působivé taneční vložky se postaraly Taneční klub Chvaletice a dětská taneční škola Piroutte. Na plese nechyběla ani bohatá tombola, která neodmyslitelně patří ke každému plesu speciálních sil.

   Děkujeme všem sponzorům a Klubu speciálních sil z. s., díky jejichž podpoře bylo možné uspořádat ples na tak vysoké úrovni.(23.03.2018)

Připomínky a náměty: webmaster@601skss.cz